Srpen 2007

42.Bleskovka

31. srpna 2007 v 19:37 Bleskovky
1) Áhooooj
2)Jak se máte?
3)Co ste dneska dělali?
4)Budete se koukat na Obecnou školu?
5)Co chcete na diplom?
6)jo a ještě mi poraďte otázku
7)tak co třebaaa....si na ní odpovědět??hm??¨
Beru první tři

o Divokých vlnách

31. srpna 2007 v 14:21 Divoké vlny
Hrdinou filmu je mladý tučňák skalní Cody Maverick, začínající surfař, který se chystá na účast ve svém prvním profesionálním závodu. Cody, následován filmovým štábem, který má dokumentovat jeho zážitky, opouští rodinu a rodný Mražákov v Antarktidě, aby se na ostrově Pin-Guí zúčastnil surfařského memoriálu Big Z. Cestou se setkává se surfařem Kuřetem Joem, známým propagátorem surfování Reggiem Belafontem, hledačem surfařských talentů Mikem Abromowitzem a nadšenou plavčicí Lani, kteří si všichni všimnou Codyho zápalu pro surfování, i když ho Cody občas využívá trochu podivně. Cody je přesvědčen, že vítězstvím získá vytoužený obdiv a úctu, ale když se náhodou setká se starým, vyřízeným surfařem, začne chápat, co je skutečně důležité a že opravdovým vítězem není vždycky jen ten, kdo dorazí k cíli jako první.


o Autech

31. srpna 2007 v 8:42 Auta
Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, 2006, 116 min


Režie: John Lasseter
Hrají: Owen Wilson, Paul Newman, Bonnie Hunt, Larry The Cable Guy, Cheech Marin, Tony Shalhoub, Jenifer Lewis, Paul Dooley, George Carlin, Katherine Helmond, Michael Keaton, Jeremy Piven, Bob Costas, Richard Kind, Andrew Stanton, Michael Schumacher, Jay Leno, Tom Hanks, Tim Allen, Billy Crystal, John Goodman, Dave Foley
Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní.

Shrek 3

31. srpna 2007 v 8:39 Shrek
Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy
USA, 2007, 93 min


Režie: Chris Miller, Raman Hui
Hrají: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, John Cleese, Justin Timberlake, Julie Andrews, Rupert Everett, Eric Idle, John Krasinski, Ian McShane, Conrad Vernon, Maya Rudolph
Za normálních okolností by krásní, mladí a zelení manželé Shrekovi po odstranění zákeřné Kmotřičky víly a jejího nemožného syna Krasoně ve druhém pokračování animované komedie Shrek žili nerušeně a hlavně šťastně až do smrti. Vzhledem k tomu, že se stali protagonisty nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob, nemají na pohodu nárok. Dobrodružství, která si pro ně kreativní scenáristé vymysleli tentokrát, jsou ještě vypečenější, než ta, která oba zlobříci prožili doposud.

Posuďte sami: Král Harold má nakahánku, a je proto jasné, že musí vládu v království Za sedmero horami někomu předat. Ještě jasnější je, že nástupcem trůnu se má stát manžel jeho nejjasnější dcery Fiony. Shrek se ale vyhlídkám na kralování brání tak intenzívně, že se raději rozhodne přemluvit Fionina bratrance, teenagera Artuše, aby si královskou korunu nasadil on. Nejdřív ho ale bude muset najít a udělat z něj chlapa. Zatímco Shrek, Oslík a Kocour v botách se vydávají na poměrně dobrodružnou expedici, osiřelá Fiona má úplně jiné starosti.

Shrek 2

31. srpna 2007 v 8:37 Shrek
Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Komedie
USA, 2004, 92 min


Režie: Conrad Vernon, Andrew Adamson, Kelly Asbury
Hrají: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Julie Andrews, Antonio Banderas, John Cleese, Rupert Everett, Jennifer Saunders, Kelly Asbury, Conrad Vernon, Chris Miller, Joan Rivers, Andrew Adamson
Najpopulárnejší animák posledných rokov sa vracia! Shrek a jeho láska Fiona sa vrátila z medových týždňov a s nadšením púšťajú svojim kamarátom dovolenkové video. Ale veselica skončí, keď im príde oznam, že Fionini rodičia sa dozvedeli o svadbe a pozývajú novomanželský pár do svojho kráľovstva, nazvaného "Far Far Away".
Vtip je v tom, že Fionina mama a otecko si myslia, že ich dcérka, krásna princezná, sa vydala za nejakého krásneho a bohatého princa. Nehovoriac o tom, že netušia o jej kliatbe. Návšteva to teda bude veľká a Shrek sa na oslavnej hostine určite dobre napapká, no ako sa budú tváriť Fiononini rodičia...


o Shrekovi

31. srpna 2007 v 8:35 Shrek
Dobrodružný / Rodinný / Animovaný / Komedie
USA, 2001, 90 min


Režie: Vicky Jenson, Andrew Adamson
Hrají: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, John Lithgow, Vincent Cassel, Jim Cummings, Simon J. Smith, Conrad Vernon, Ian Abercrombie, Andrew Adamson, Chris Miller, Kathleen Freeman
Shrek je zlobr (zlý obr), který si až na občasné útoky vesničanů žije poklidně ve svém útulném močálu, dokud mu do jeho obýváku nenažene zakrslý Lord Farquad všechny pohádkové bytosti, na které si jen vzpomenete. Shrek se rozhodne jít si stěžovat přímo do Farquadova sídla, doprovázen nesmírně ukecaným oslem Oslem.

životopis Breckina

31. srpna 2007 v 8:30 Breckin Meyer
Celé jméno, případně přezdívky: Breckin Meyer / -----
Datum a místo narození: 7. května 1974, Minneapolis, Minnesota, USA
Místo bydliště: Beverly Hills, Los Angeles, USA
Znamení zvěrokruhu: Býk
Vztahy: Dva bratři, Frank a Adam. Spolužáci Drew Barrymore, Alicia Silverstone a Brandon Williams. Manželka Deborah Kaplan. Přátelé Seth Green, Alexander Martin a Ryan Phillipe.
Biografie: I přes narození v Minneapolis vyrůstal v losangelském Beverly Hills.
Po přijetí na California State University v Northridgei (chtěl být učitelem v mateřské školce) Breckin školu trochu popustil a začal se věnovat hraní ve skupině The Streetwalking Cheetahs se svým bratrem Frankem. Dělal na postu bubeníka a zpíval hlavní hlas v písních Carnival a Dave. V letech 1995 - 1996 vydali Cheetahs své demo a postupem času další alba, jako Overdrive nebo Live on KXLU.
Po nějaké době Breckin Cheetahs opustil a vytvořil si svou vlastní skupinu, tehdy spatřilo svìtlo světa punkové uskupení Bellyroom.
Jeho herecká kariera odstartovala až po setkání z agentem Brackinovy spolužačky Drew Barrymore. Ještě jedno tyto dva herce spojuje a to jejich první polibek. Ovšem Breckina rychlý vzestup nečekal, počátky byly pomalé, pár reklam a občasný dabing, ten mu ovšem dopomohl k angažmá v několika televizních show a sitcomech. První větší úspěchy ale přišly až v letech devadesátých. Následně přišlo pár komedií, ve kterých na sebe upozornil, však nejvíc ho proslavil ironicky až horor a to Noční můra z Elm Street, ztvárnil tu jednu z hlavních rolí, jeho postava zemřela krutou smrtí v díle nazvaném Fredyho smrt - Poslední noční můra natočeném v roce 1991.
V počátcích kariéry se Breckin Meyer uplatnil především v úlohách bezprostředních mladíků. Ve filmu se takto uplatnil hlavně v teenagerské komedii Bezbranná (1995), když si s patřičnou mírou rozpustilosti zahrál přitroublého skejťáka Travise. Že se nevyhíbá ani rolím malým, zaujme-li ho scénář, to Meyer dokázal například v dramatu s Russellem Crowem Insider: Muž, který vědìl příliš mnoho z roku 1999 a nebo v nezávislé krimikomedii Go z roku 1999, ve které se mihnul v komické roličce "bělocha s černou duší" Tinyho. Tu největší slávu mu však přinesla až série tří bláznivých komedií určených především náctiletým - všechny se shodou okolností odehrávaly na cestě. V první z nich, Zatraceně divné jízdě (1999), mu sekundovala třeba Denise Richardsová nebo Jake Busey a její přáběh se točil okolo zmatků s pěstováním marihuany. Velkým hitem byla lechtivá komedie Road Trip natočená v roce 2000, v níž si Meyer zahrál vysokoškoláka Joshe, putujícího napříč zemí po stopách kompromitující videokazety s partičkou kamarádů. A Meyerův statut populárního komika ještì stvrdila lehce starosvětská komedie Milionový závod (2001). Mezi plejádou hvězdných herců Johna Cleese, Whoopi Goldbergové a Rowan Atkinsona se Meyer rozhodně neztratil a v bláznivé honičce za tučným peněžním obnosem sehrál jednu z nejvýraznějších rolí.
Po tomto období ovšem jeho kariéra nabrala spád a herci nastali krušné časy. z kterých ho vysvobodila komedie podle populárního komiksového stripu Garfield v roce 2004, po které následoval ještě Garfield 2 v roce 2006. Tyto dva filmy ho vysloveně katapultovaly zpátky na hvězdné nebe, mezi tyhle dva filmy také nepochybně patří ještì Můj auťák Brouk.
Kromě herectví se později vyklubal z Breckina i slibný producent, v této branži se mu podařilo obstát natolik, že nedávno založil vlastní produkční společnost.
Herecká kariéra:
Blue State (2007) jako: John
Garfield: A Tail of Two Kitties (2006) jako: Jon Arbuckle
Herbie Fully Loaded (2005) jako: Ray Peyton Jr.
Garfield (2004) jako: Jon Arbuckle
Pinocchio (2002) jako: Pinocchio
Kate & Leopold (2001) jako: Charlie McKay
Rat Race (2001) .... Nick Schaffer
Josie and the Pussycats (2001) jako: Marco
Road Trip (2000) jako: Josh Parker
The Near Future (2000) jako: Luke
Rocky Times (2000) jako: JamieTail Lights Fade (1999) jako: Cole
The Insider (1999) jako: Sharon's Son
Go (1999) jako: Tiny
54 (1998) jako: Greg Randazzo
Dancer, Texas Pop. 81 (1998) jako: Keller Coleman
Touch (1997) jako: Greg Czarnicki
Prefontaine (1997) jako: Pat Tyson
Escape from L.A. (1996) jako: Surfer
The Craft (1996) jako: Mitt
Clueless (1995) jako: Travis
Betrayed: A Story of Three Women (1995) jako: Eric Nelson
Payback (1995) jako: Jim's Son
Crosses on the Lawn (1993) jako: Eddie
Freddy's Dead: The Final Nightmare (1991) jako: Spencer
Camp Cucamonga (1990) jako: Cody
"Potato Head Kids" (1985) jako: Spud
Epizodní role:
"Robot Chicken" (2006) jako: Various, Calvin, Lance Armstrong/Reggie Mantle, Lewis, Dylan
"King of the Hill" (2005) jako: Joseph Gribble, Tim Fink
Blast! (2004) jako: Jamal, Tom, Josh Mankey
"Coupling" (2003) jako: Jeff
"Kim Possible" (2002) jako: Josh Wendell Mankey
"Inside Schwartz" (2001) jako: Adam Schwartz
"Party of Five" (1996) jako: Alec Brody
"Clueless" (1996) jako: Harrison
"The Home Court" (1995) jako: Mike Solomon
"The Jackie Thomas Show" (1992) jako: Chas Walker
"L.A. Law" (1990) jako: Brian Campbell
"The Wonder Years" (1988) jako: Gary Cosey


životopis J.Lo.

31. srpna 2007 v 8:25 Jeniffer Lopez
Datum narození:24.7 1970
Místo narození:New York,USA
Znamení:Lev
Otec:David -počítačový technik a programátor
Matka:Guadalupe - učitelka ve školce
Sestry:Lynda a Leslie
Lynda:pracuje v Newyorském rádiu jako DJ
Leslie:učí hudební výchovu
Rodina:pochází z Portorika
ŽIVOTOPIS
Jennifer odmalička měla jasno v tom, co chce dělat.
Chtěla do shobyznysu. Jako čtyřletou holčičku ji matka přihlásila do hodin tance. Jennifer chodila na flamenco a balet.
Od čtrnácti let si k hodinám tance přidala i hodiny zpěvu.
Jennifer doma říkala rodičům, že se chce stát tanečnicí a prorazit v showbyznysu, rodiče to však nebrali vážně. Matka z ní chtěla mít právničku a její zálibu v tanci a zpěvu považovala pouze za hobby. Jennifer a její sestry chodil do katolické školy.
Aby se trochu připravila na kariéru právničky, našla práci v kanceláři.
V sedmnácti se také přihlásila na taneční školu na Mannhattanu a úplně se oddala tanci. Tančila čtyři hodiny denně a k tomu stíhala v kanceláři.
V osmnácti byla přijata na Baruch College. Měla plný počet studijních hodin - úplně nabitý rozvrh, taneční hodiny však i nyní dokázala stihnout.
Jennifer po prvním semestru ze školy odešla, což způsobilo velký poprask u ní doma. Pohádala se s rodiči a odešla z domova. Neměla, kde bydlet. Přespávala většinou v tanečním studiu.
Poté, co opustila domov, Jennifer tančí ve videoklipech za honorář pouhých dvacet dolarů.
Situace byla horší v tom, že kvůli svému portorickému původu, byla většinou odmítána. Zkoušela se dostat do pořadu In Living Color, ale nevyšlo to.
Jennifer už nemohla dál a po osmi měsících neúspěchů se nervově zhroutila.
Pak ale přišel průlom pro devatenáctiletou Jennifer. Dostala práci v cestovní taneční skupině, kde vydělávala 500-800 dolarů týdně. S penězi byla konečně za vodou.
Dostala telefonát od Living Color, nabízeli jí roli Fly Girl v jejich pořadu. Jennifer úspěšně prošla konkurzem. Přestěhovala se do LosAngeles.
Byla tam osamělá, a tak skoro každý víkend letěla domů za matkou do New Yorku. V LA začala navštěvovat hodiny herectví.
Netrvalo dlouho a všimli se jí lidé od FOXu a nabídli jí menší roli v jednom z jejich seriálů.
Jennifer opustila Living Color, což podle jejich slov, nebyla její zrovna nejlepší pracovní zkušenost.
Nyní, ve 22, dostala jednu z hlavních rolí v nasebe navazujících seriálech Druhá šance (Second Chances) a Hotel Malibu, které u nás odvysílala Tv Nova.
Jennifer si zde zahrála barmanku Melindu Lopez (!).
Pak přišel její filmový debut Mi Famillia.
Jennifer si všimli hollywoodští producenti a za chvíli měla už několik filmů za sebou.
První významnější role byla ve filmu Vlak plný peněz (Money Train).

Její první hlavní role, která jí přinesla slávu a nominaci na Zlatý Glóbus, byla ve filmu Selena. Jennifer byla vybrána z několika tisíc uchazeček a získala tehdy honorář 1 milion dolarů.
Stala se tak nejlépe placenou latinskoamerickou herečkou v historii.
Další významná role byla ve filmu U-Turn s Seanem Pennem.
Avšak její zatím nejúspěšnější film byl Zakázané ovoce (Out of Sight) s Georgem Clooneym.
Nyní Jennifer bere z 99 procent pouze hlavní role. Ve filmu Cela si zahrála roli doktorky Catherine Deane, která se pomocí moderního zařízení snaží vyléčit psychicky nemocného chlapečka tím, že se dostane do jeho mysli.
. Ve filmu Svatby podle Mary (The Wedding Planner) pak ztvárnila plánovačku svateb Mary Fiore, která se zamiluje do snoubence své klientky.
Z nejnovějších uveďme třeba Policajtka (Angel Eyes) nebo Enough.
Jennifer za 18 měsíců natočila 4 filmy.
Pracovala bez přestávky šest dní v týdnu, už rok a půl.
Kosmetický gigant L'Oreal si ji vybral jako svou tvář, byla první latinoameričankou propagující produkty této značky.
Natočila demosnímek ve španělštině a rozeslala ho několika nahrávacím společnostem. Nakonec s ní vydavtelská spolešnost Epic, člen gigantu Sony, podepsala smlouvu a rok později singlem "If You Had My Love" dobyla první místo americké i evropské hitparády.
Dlouhou dobu Jennifer chodila s raperem Seanem "Puffym" Combsem. Měli se dokonce brát 1.ledna 2000, ale nakonec z toho sešlo.

Puff Daddy oznámil rozchod v den sv. Valentýna.
Při natáčení videoklipu Love Don't Cost A Thing se Jennifer seznámila s tanečníkem a choreografem Crissem Judem, za kterého se po několikaměsíční známosti v září 2001 provdala


životopis Jennifer

31. srpna 2007 v 8:18 Jennifer Love Hewitt
Jennifer žila v Los Angeles v Californii s její mámou Pat Hewitt, otcem Danny Hewittem a bratrem Toddem Hewittem. Poprvé se objevila před kamerou již v devíti letech, když se dostala do Show Teamu v Texasu. Byl to taneční tým, který cestoval i po Rusku a Dánsku. V deseti letech se stala mezinárodní mluvčí pro Los Angeles Gear shoes.

Poté hrála v reklamě pro hračky od firmy Mattel. Od roku 1989 do roku 1991 hrála roli Robin v televizní show "Kids INC show". Také natočila video taneční cvičení s Barbie "Dance! Workout with Barbie" (1991) a v zahrála si v komedii "Munchies" (1992).

V roce 1992 nahrála svoje první CD, které nazvala "Love Songs and only came to Japan". O rok později se objevila v úspěšné komedii WHOOPI GOLDBERG Sestra v akci 2 "Sister Act 2: Back in the Habit". Hlavní roli Franny Byrd získala v televizním šlágru "The Byrds of Paradise" (1994). Následující rok vydala své druhé CD nazvané "Lets Go Bang", které se dostalo do obchodů po celé Americe. Ve stejný rok Jennifer obsadila roli Sarah v dalším televizním hitu "Party of Five", který jí nakonec pomohl katapultovat do opravdového show-businessu.

V roce 1996 si zahrála Brooke Figler v rodinné komedii Domácí vězení "House Arrest" a vydala již třetí album, které nazvala sama po sobě "Jennifer Love Hewitt." V následujícím roce si zahrála v komedii Trojská válka "Trojan War". Opravdově na sebe upozornila ve filmovém hitu Tajemství loňského léta "I Know What You Did Last Summer", kde se spojila se s dalšími talentovanými herci jako je SARAH MICHELLE GELLAR, Ryan Phillipe, a Freddie Prinze Jr.

V roce 1997 si zahrála v romantické komeii "Can't Hardly Wait" s Ethan Embry. Poté velmi úspěšném předchozím roce na něj navázala i v následujícím, když si zahrála v pokračování úspěšného thrilleru Tajemství loňského léta: Rok poté "I Still Know What You Did Last Summer".

Věnuje se také hlasovým rolím, jako byla Thumbelina v animovaném filmu "The Adventures of Thumbelina". Volné pokračování "Party of Five" pod názvem "Time Of Your Life", vysílala televize Fox po omezenou dobu než ji ukončili, kvůli nízké popularitě. Jennifer si zahrála jako Audrey Hepburn v televizním miniseriálu o herečkách . Také hraje pro svou produkční firmu Love Spell Productions, která vytvořila několik filmů a plánuje několik dalších. Jennifer neustále pracuje na tom, aby zůstala jednou z nejznámějších hereček. Časopis Premiere magazine's zveřejnil, že je třetí nejvíce oblíbená herečka na internetu. Její sláva a popularita bude i nadále růst také díky tomu, že zůstává hezkou ženou s čistou image, na rozdíl od mnoha hereček v moderním Hollywoodu.

to su šikovná,co?:D

30. srpna 2007 v 22:08 Diplomy pro mě ♥
Těch je,co?ty jsou od včera..myslim :)

3.kolo SONB

30. srpna 2007 v 21:50 SONB
Takže do 3.kola se bohužel nedostali: klokoci,tak je tady cena útěchy
a ještě se nedostala do 3.kola nikcza-world
Ale dostali se:HinataH,Hakki,Cas,Clarita a TeRrÝsEk
Tak si dejte tuto na blog..a Ať vyhraje ten lepší..Konec 3.kola bude 7.9.2007
a Do 4.kola-finále se dostanou 3 nejlepší!!Tak si shánějte hlásky!!!

Moc krásný!určo klikni

30. srpna 2007 v 17:34 KRAVINY ... xD
Kluk - Dnes jsem tě postrádal ve škole, kde jsi byla?
Děvče- Jo… musela jsem jít k doktorovi
Kluk - [Oh] Vážně? Ty?
Děvče - Nic zvláštního.. každoroční prohlídka
Kluk - [Oh]
Děvče - Tak… co jsme dnes dělali v matice?
Kluk - Nic ti neuteklo.. jen spoustu zápisků
Děvče - OK dobře
Kluk - Jo….
Děvče- Hej .. mám otázku..
Kluk - ok , Ptej se
Děvče- Jak moc mě miluješ?
Kluk - Víš že tě miluju víc než cokoliv!
Děvče - jo…
Kluk - Proč ses ptala?
Děvče- ….>mlčí<…….
Kluk - Je něco špatně?
Děvče- Ne, všechno je v pořádku
Kluk - Dobře
Děvče - Jak moc ti na mě zaleží?
Kluk- Chtěl bych ti dát celý svět v úderu srdce kdybych mohl..
Děvče- Chceš?
Kluk - Samozřejmě že ano! >povzdech< je něco špatně?
Děvče - Ne všechno je v pohodě
Kluk - Určitě?
Děvče- Ano
Kluk - Dobře.. já doufám..
Děvče - Chtěl bys pro mě zemřít?
Kluk - Kdykoliv bych se pro tebe třeba zastřelil miláčku.
Děvče - Opravdu?
Kluk - Kdykoliv. Ale teď vážně , není něco špatně?
Děvče - Ne.. Já sem v pohodě, ty si v pohodě , my jsme v pohodě, všechno je v pohodě.
Kluk - ….. ok
Děvče - Dobře.. musím jít uvidíme se zítra ve škole
Kluk - Dobře .. Ahoj.. MILUJU TĚ
Děvče - …. Taky tě miluju , pa
DALŠÍ DEN VE ŠKOLE
Kluk - Čau, neviděl si dneska mojí holku?
Kamarád - ne
Kluk - >povzdech<
Kamarád - Ani včera tu nebyla
Kluk - Já vím… Celou noc měla obsazeném telefon..
Kamarád - Hele vole tak víš jaký holky někdy jsou..
Kluk - jo.. ale ona ne
Kamarád - Nevím co ti mám ještě říct …
Kluk - Tak dobře.. Musím jít na Angličtinu , uvidíme se po škole
Kamarád - ok , já jdu na chemii (je tam psáno silence = věda… nepodstatný)
TU NOC
-crrr-
-crrr-
-crrr-
-crrr-
-crrr-
Děvče - Prosím?
Kluk - Ahoj
Děvče - [Oh] čau
Kluk - Ty jsi dnes nebyla ve škole?
Děvče - [Oh] Musela jsem jít na nějaký vyšetření
Kluk - Jsi nemocná?
Děvče - Hmm …. Musím jít, na druhé lince mi volá máma
Kluk - Počkám
Děvče - Může to trvat dlouho.. zavolám Ti později
Kluk - Dobře… Miluju Tě miláčku
>>Hodně dlouhá pauza<<
Děvče - (se slzou v oku) podívej, budeme se muset rozejít
Kluk - Cože???
Děvče - Je to to nejlepší co pro nás teď můžu udělat
Kluk - jo?
Děvče - Miluju tě
>>klik<< ((položení sluchátka))
DĚVČE NEBYLO VE ŠKOLE 3 TÝDNY A NEZVEDÁ TELEFONY
Kluk - Čau vole…
Kamarád - čau
Kluk - Co se stalo?
Kamarád - Nic.. hele mluvil si se svojí ex?
Kluk - ne
Kamarád - Takže si neslyšel?
Kluk - Neslyšel co?
Kamarád - Hmm , nevím jestli bych měl být ten co ti to řekne
Kluk - Vole! Co to kurva… MLUV!!!
Kamarád - [Oh] … zavolej sem 433-555-3468
Kluk - ok
PO ŠKOLE KLUK VOLÁ NA TO ČÍSLO
Hlas - Dobrý den, okresní nemocnice , sesterské oddělení
Kluk - [Oh] musel sem si splést číslo … Sháním svojí kamarádku
Hlas - Jaké se jmenuje pane?
((Kluk dává informace))
Hlas - Máte správné číslo, to děvče je jednou z našich pacientek
Kluk - Opravdu?? Co se stalo? Jak jí je?
Hlas - číslo jejího pokoje je 646 budova A , oddělení 3
Kluk - CO SE STALO?
Hlas - Prosím přijďte a můžete ji vidět
Kluk - POČKEJTE! NE!
-tůůůůůůt-
-tůůůůůůt-
-tůůůůůůt-
KLUK JDE DO NEMOCNICE…. DĚVČE LEŽÍ NA NEMOCNIČNÍ POSTELI
Kluk - Panebože! Jsi v pořádku?
Děvče - ……….
Kluk - Miláčku! Mluv se mnou!
Děvče - Já…
Kluk - Ty co? Ty CO?
Děvče - Mám rakovinu… a žiju na přístrojích
Kluk -…….. (strašně moc se rozpláče ) …….
Děvče - Dnes mi ty přístroje odpojí ….
Kluk - CO??
Děvče - Chtěla jsem ti to říct.. ale nemohla jsem
Kluk - Neřekla si mi to?!
Děvče -Nechtěla jsem ti ublížit
Kluk - Ty mi nikdy nemůžeš ublížit!
Děvče - Chtěla jsem jen vidět že cítíš to stejné co já .
Kluk - ??
Děvče - Miluju Tě víc než cokoliv! Chtěl bych ti dát celý svět v úderu srdce kdybych mohl.. Kdykoliv bych se pro tebe třeba zastřelil .
Kluk - ……
Děvče - Nebuď smutbý , miluju Tě a pořád tady budu s tebou
Kluk - Tak proč si se se mnou rozešla?
Sestřička - Mladý muži.. návštěvní hodiny jsou u konce
KLUK OPOUŠTÍ POKOJ..DĚVČE JE ODPOJENO OD PŘÍSTROJŮ A UMÍRÁ
Ale co chlapec neví je proč mu děvče kladlo ty otázky, chtěla aby to řekl na poslední chvíly, a rozešla se s ním jen proto že věděla že jí zbývajé pouze 3 týdny.A myslela si že ho tím ušetří trápení když se rozejdou než umře.
DALŠÍ DEN
Chlapec byl nalezen mrtvý se zbraní v ruce. VZKAZ ZNĚL : Řekl jsem jí že bych se pro ni zastřelil …. Stejně jako ona řekla že by pro mě zemřela…

Diplomy za 41.bleskovku

30. srpna 2007 v 11:55 Bleskovky
Hlásněte pls v anketě a napište jak se vám líbí

41.Bleskovka

29. srpna 2007 v 15:39 Bleskovky
Zdárek
1)Jak je?smiley24/SEVeyesD07.gif
2)mam nový smajlíky,líbí se vám?smiley24/SEVeyesB03.gif
3)Copa děláte?já jim polívkusmiley24/SEVeyesC02.gif
4)na kolikátých vašich narozeninách,ste měli nejlepší párty?smiley24/SEVeyesD08.gif
5)a proč????smiley24/SEVeyesB04.gif
6)Hlásněte pro mě plsky tadýýýsmiley24/SEVeyesC08.gif
7)Kolikátej hlásek?smiley24/SEVeyesD10.gif
8)Co říkáte na muj blog???Chci slyšet pravdu!!!smiley24/SEVeyesC04.gif
9)Co byste přidali?smiley24/SEVeyesD09.gif
10)BAF
11)Lekl ses co???smiley24/SEVeyesB02.gif
12)Kdo je to?
13)Herec/zpěváksmiley24/SEVeyesD01.gif
14)jeden film,/písničkusmiley24/SEVeyesB08.gif
15) a co na diplomek??smiley24/SEVeyesD03.gif
Vyhrávají 3,kteří měli nejlepší párty a,le musíte mít správně i tu osobnost!!!!Tak že ....Konec bude v 17:00 hod....času máte dosti,tak papík a písajtesmiley24/SEVeyesC03.gif


za SONB pro mě

29. srpna 2007 v 13:18 Diplomy pro mě ♥
No nejsou ty diplomky nádherný?!?!♥